9.02.2009

Cherry cherry lady:)

Haftasonu Pretty'e rimel konusunda site önerdikten sonra, yurtdışı siparişlerimi derlemek istedim. Abimin kız arkadaşı A. bacımla beraber yurtdışından sipariş ettiğimiz ne var ne yoksa döktük ortaya. Yurtdışından alışveriş ile ilgileniyorsanız bu blog oldukça faydalı, Bir göz atın derim.

Bugünün şanslı sitesi cherryculture:P Aslında kargoları çok olduğu için ($25 alışverişe kadar $9.90) onlara küsüm ama ürünlerin çok ucuz olmasına aldanıp arada alabiliyoruz birşeyler.

İlk olarak A. bacımın cicileri:L.A. Girl Dual Blush: $6

NYX göz kalemi: $2 (Extreme black& silver)

Kırmızı olan da Cherryculture'ın her alışverişte gönderdiği garip bir parlatıcı:)
Göz kalemleri çok rahat sürülüyor ve çok dayanıklı. Fiyatına göre performansı çok iyi.

NYX rujlar ise kendime "İstifa ettim, iyi ettim" hediyesi. Ben aldığımda tanesi $1'dı, bulmuşken kaçırmayayım diyip 10 tane aldım. Bazı renkler istediğim gibi çıkmadı, onları annemle paylaştık. Performansı ise $1'lık bir ruj için iyi sayılır. Ancak rujlar çok yoğun, sürdüğünüz an rengini dudağa veriyor. Bazı renklerde bu durum doğal olmayan bir görüntüye neden oluyor. Bir olumsuz yanı da, düzgün görünüm için iyi dağıtılması gerekiyor. Lancome ya da Stila rujları aynaya bakmadan sürebiliyorum ama bunlarda imkansız. Hadi bir de puan vereyim, 10 üzerinden 6:) Şu anki fiyatları $2.


Soldan sağa: 631 Gem, 597 Margerita, 644 Spellbound, 511 Chaos, 637 RoseSoldan sağa: 638 Sun Flower, 523 Ulysses, 531 Scylla, 613 Goddess, 616 Watermelon

Beyaz bir kağıda rujları sürüp azıcık da eğlendik:)Soldan sağa: 644 Spellbound,631 Gem, 597 Margerita, 637 Rose, 511 Chaos
Soldan sağa: 638 Sun Flower, 523 Ulysses, 531 Scylla, 613 Goddess, 616 Watermelon

Biz fotoğrafları çekerken çok eğlendik, sizin de bakarken eğlenmeniz dileğiyle:)
Not: Fotoğrafları tıklanabilir yaptım. Tıklayın bakın beğenin alın:)

4 yorum:

"PRETTYCOOL" dedi ki...

Canım sayende kozmetik sitelerindeyim saat olmuş:))bu arada bugün cheapsmellsden şipariş verdim bissürü şey,neler aldığımsa süpriiiizzzzzz,önerin için tekrar teşekkürler..

beetlejuice dedi ki...

Rica ederim canım, yardımım dokunuyorsa ne mutlu bana:) Cicilerinin fotoğraflarını dört gözle bekliyorum

Moonish (moonsun) dedi ki...

Hepsi cok guzel, iyi gunlerde kullanman dilegiyle :)) Alis veris ve makyaj malzemeleri terapi gibi :))

beetlejuice dedi ki...

Moonish çok teşekkür ederim:))